گلدن استیت وریرز 112-118 هیوستون راکتس؛ کریس پال در نقش جیمز هاردن! – هوا شناسی کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- از سری رقابتهای بسکتبالnba، تیم های گلدن استیت وریرز و هیوستون راکتس به مصاف هم رفتند و این دیدار جذاب با نتیجه 112-118 به سود هیوستون به پایان رسید.

کوارتر نخست این دیدار را هیوستون طوفانی آغاز کرد. درخشش کریس پال و بازیگردانی بی نظر او در کنار عملکرد قابل قبول کنث فارید و پی جی تاکر سبب شد تا هیوستون این کوارتر را با نتیجه 20-35 به سود خود به پایان برساند. 

در کوارتر دوم گلدن استیت به خود آمد و موفق شد اختلاف امتیازی ایجاد شده را به 7 امتیاز کاهش دهد. در این کوارتر درخشش کوین دورانت و استف کری سبب شد تا اختلاف کمتر شود. این کوارتر با نتیجه 34-26 به سود گلدن به پایان رسید.

عملکرد بسیار خوب کریس پال در کنار پی جی تاکر و کنث فارید و اریک گوردون در کوارتر سوم سبب شد تا هیوستون به خوبی فشار گلدن استیت را تحمل کند و با حداقل اختلاف این کوارتر را به حریف واگذار کند. این کوارتر با نتیجه 32-31 به سود گلدن به پایان رسید. 

کوارتر پایانی این دیدار هم بسیار نزدیک دنبال شد و هر دو تیم پا به پای هم پیش می رفتند. در نهایت هیوستون توانست با نتیجه 26-26 گلدن را متوقف کند و برای سومین بار این فصل و دومین بار در اوراکل آرنا، گلدن را شکست دهد. 

در غیاب جیمز هاردن، اریک گوردون موفق شد 25 امتیاز کسب کند. هرچند درخشان ترین عملکرد این دیدار را کریس پال به ثبت رساند. پال با کسب 23 امتیاز، 5 ریباند و 17 پاس منجر به گل ستاره این میدان بود. 

کوین دورانت هم با 29 امتیار، 4 ریباند و 3 پاس منجر به گل در کنار استفن کری که 25 امتیاز، 9 ریباند و 7 پاس منجر به گل به ثبت رساند، از خوب های گلدن در این میدان بودند. 

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *