کریستوف گالتیه سرمربی لیل: نیکلاس په‌په به تیمی می پیوندد که پیراهن قرمز بر تن می کند – هوا شناسی کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – از چند ماه قبل از نیکلاس په‌په به عنوان یکی از گزینه های جدی بایرن مونیخ برای جانشینی آرین روبن و فرانک ریبری در پایان فصل نام برده می شود. این وینگر ٢٣ ساله در ٢٦ بازی این فصل لوشامپیونه موفق به زدن ١٦ گل و ارسال ١٠ پاس گل شده است.

کریستوف گالتیه سرمربی لیل در کنفرانس خبری قبل از دیدار تیمش مقابل استراسبورگ درباره آینده نیکلاس په‌په به خبرنگاران گفت:

نیکلاس فصلی فوق العاده داشته و به پیشرفتش ادامه داده است. او در آینده ای نزدیک به باشگاهی می پیوندد که در لیگ قهرمانان بازی می کند. از نظر و دید من او به هیچ مرحله مقدماتی دیگری برای حضور در سطح اول فوتبال اروپا نیاز ندارد. می توانم تصور کنم او برای تیمی بازی خواهد کرد که لباس قرمز بر تن می کند، آن ها (باشگاه مد نظر گلتیه) دوست دارند در سمت پای غیرتخصصی وینگرها، از آن ها بهره بگیرند.

گالتیه همچنین در مصاحبه با beIN Sports درباره پپه گفت:

او من را یاد آرین روبن و فرانک ریبری می اندازد. دوران جوانی روبن که بازیکنان را از جریان بازی حذف می کرد، به داخل می زد و مقابل دروازه حریف شجاع بود. ریبری هم چنین توانایی هایی داشت.

با توجه به صحبت های کریستوف گالتیه و همچنین اخبار دیگری که رسانه های فرانسه منتشر کرده اند بایرن مونیخ هدف بعدی پپه خواهد بود.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *