پیشنهاد رئال مادرید به چلسی برای جذب هازارد 100 میلیون یورو است؛ چلسی ارزش هازارد را 150 میلیون یورو می‌داند – هواشناسی رشت

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- درحالیکه اکثر منابع انتقال ادن هازارد به رئال مادرید را نهایی می دانند، به نظر می رسد مدتی است مذاکرات میان دو باشگاه چلسی و رئال مادرید متوقف شده است و حداقل تا پس از فینال لیگ اروپا و اتمام فصل برای چلسی، تحولی در رابطه با آینده هازارد نمی توان متصور شد.

به نقل از مت لاو؛ از قرارداد ادن هازارد با چلسی فقط یک فصل دیگر باقی مانده است؛ او تمایلی به تمدید قراردادش نشان نداده و خواهان انتقال به مادرید است؛ چلسی می تواند این بازیکن را یک فصل دیگر نگه دارد اما در نهایت هازارد به طور آزاد در پایان قراردادش می تواند راهی رئال مادرید شود. فعلا خبر تازه ای از مذاکرات میان دو باشگاه نیست و همه چیز به بعد از فینال لیگ اروپا موکول شده است. البته در دور جدید مذاکرات نیز نمی توان دستیابی به یک توافق سریع و آسان را انتظار داشت. چلسی ارزش ستاره بلژیکی اش را حدود 150 میلیون یورو (130 میلیون پوند) می داند درحالیکه رئال مادرید در اولین اقدام رسمی برای جذب هازارد در ماه مارس، پیشنهادی 100 میلیون یورویی (88 میلیون پوند) ارائه کرده است و به نظر می رسد این باشگاه تمایلی به پرداخت بیش از این مبلغ ندارد.

با توجه به محرومیت چلسی از فعالیت در فصل نقل و انتقالات و همچنین مصدومیت سنگین کالوم هادسون اودوی، شرایط انتقال هازارد به رئال مادرید پیچیده شده است. خواسته هازارد مشخص است و او می خواهد فوتبالش را در مادرید دنبال کند اما رئال مادرید و این بازیکن باید به دنبال راه حلی برای جلب رضایت چلسی باشند.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *