پرینس بواتنگ: مسی بهترین بازیکن دنیا است؛ می‌خواستم تا خود بارسلونا را بدوم! – هوا شناسی شمال کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – کوین پرینس بواتنگ، مهاجم غنایی بارسلونا در اولین کنفرانس مطبوعاتی‌اش شرکت کرد.

به گزارش موندو دپورتیوو، بواتنگ گفت:

از باشگاه بابت تمجیدهایشان و دادن فرصت بازی در بارسا تشکر می‌کنم. خیلی خوشحالم. دو روز فوق العاده‌ را سپری کرده‌ام و بودن در اینجا مایه افتخارم است. می‌خواهم از این تجربه لذت ببرم و جام‌های زیادی فتح کنم. حسی وصف ناشدنی دارم. دیروز صبح ناراحت بودم که می‌خواهم از ساسولو خداحافظی کنم چون گروه فوق العاده‌ای داشتیم ولی بازی در بارسلونا فرصتی بود که نمی‌توانستم آن را نادیده بگیرم. می‌خواستم تا خود بارسلونا بدوم نه پرواز کنم! وقتی ایجنتم خبر از علاقه بارسا داد، فکر می‌کردم شوخی می‌کند. حس رسیدن به یک رویا را داشتم و خیلی خوشحال بودم.

هنوز با مربی حرف نزده‌ام ولی می‌دانم برای حضور در ترکیب اصلی به اینجا نیامده‌ام چون بازیکنان فوق العاده‌ای در خط حمله بارسا بازی می‌کنند. برای در اختیار گذاشتن تجربه‌ام اینجا هستم. بودن در این تیم افتخار بزرگی است چون مسی بهترین بازیکن دنیا است و سوارز بهترین مهاجم دنیا. آنها فوق العاده بازی می‌کنند و داشتن شانس بازی در کنارشان، هدیه بزرگی است. صحبت‌هایم درباره رونالدو؟ مسی بهترین بازیکن این سیاره و همه سیاره‌های دیگر است. او این را در همه این سال‌ها با جوایزی که گرفته، ثابت کرده است.

پست بازی؟ برای سن من که نزدیک به 32 سال است، بازی در پست شماره 9 عالی است. با این حال مربی می‌تواند روی من برای بازی در چندین پست حساب باز کند. از بازی در پست مهاجم حس بسیار خوبی دارم. به لحاظ بدنی در فرم فوق العاده‌ای هستم و روز شنبه 90 دقیقه مقابل اینتر بازی کردم. اگر مربی بخواهد می‌توانم با تیم به سویا بروم. در بارسلونا هستم تا لذت ببرم و بیشتر از یک نیم فصل بمانم. هدفم این است. البته که دوست دارم از فردا بازی کنم ولی تصمیم را همیشه مربی می‌گیرد. بودن در لاس پالماس مطمئنا به من در این تجربه جدید کمک خواهد کرد. رفتن از یک لیگ به لیگی دیگر کار واقعا سختی است.

لالیگا مهم ترین لیگ دنیا است چون بهترین فوتبال دنیا در آن بازی می‌شود و بهترین بازیکنان دنیا در آن حاضر هستند. بنابراین بودن در اینجا فرصتی معرکه است. انسانی واقع بین هستم ولی وقتی رویاپردازی می‌کنید، شاید بتوانید به آن برسید. هر روز به سختی تلاش می‌کنم تا برای فرزندانم بهترین الگو باشم. بازیکن بارسلونا هستم. 

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *