سقوط ارزش سهام منچستریونایتد به پایین‌ترین حد خود از اکتبر 2017 – هواشناسی رشت گیلان کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری– در آستانه بازگشایی بورس نیویورک، ارزش سهام منچستریونایتد بالاترین نزول خود طی بیش از یک سال گذشته را تجربه کرده و بیش از ۳۰۰ میلیون پوند سقوط داشته است.

به گزارش ESPN، یونایتد که از آگوست ۲۰۱۲ سهامش را در بورس اوراق بهادار نیویورک عرضه می‌کند، در ماه آگوست امسال از سوی Forbes.com ارزشمندترین تیم ورزشی دنیا اعلام شد و ۴.۸ میلیارد دلار (۳.۷۵ میلیارد پوند) ارزش داشت. اما روز سه شنبه افت ۸.۶۸ درصدی سهام باشگاه موجب شد تا قیمت ابتدایی هر سهم آن از ۱۹.۹۲ دلار به ۱۸.۱۹ دلار برسد. این پایین‌ترین سطح ارزش باشگاه منچستریونایتد از اکتبر ۲۰۱۷ است؛ این در حالی است که کمتر از سه ماه قبل، هر سهم آن‌ها ۲۷.۷۰ دلار ارزش داشت.

منابع ESPN دریافته‌اند که خانواده گلیزر از این بابت نگرانی ندارد و دلیل این رویداد را رکود بازار تجارت می‌داند. برای نمونه ارزش هر سهام منچستریونایتد طی ماه تجاری گذشته ۱۴.۵ درصد افت داشته است؛ برای ارزیابی وضعیت بازار و انجام یک قیاس، باید گفت که در همین بازه ارزش نتفلیکس هم ۱۹.۷ درصد افت کرده است. همه این‌ها در حالی است که اد وودوارد در گزارش مالی چهار ماهه منچستریونایتد، افق اقتصادی باشگاه را روشن تصور کرده بود.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *