ساری: نیمکت نشین کردن آریزابالاگا در بازی با تاتنهام تصمیم درستی بود؛ او دروازه بان شماره یک چلسی باقی می‌ماند – هوا شناسی شمال کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- در هفته بیست و هشتم لیگ برتر، چلسی با نتیجه 2-0 بر تاتنهام غلبه کرد تا مائوریتزیو ساری پس از سپری کردن چند روز ملتهب، نفسی به راحتی بکشد.

به نقل از اسکای اسپورت؛ ساری پس از پیروزی مقابل تاتنهام در مورد نیمکت نشینی کپا آریزابالاگا گفت:

به نظرم نیمکت نشین شدن او، تصمیم درستی بود. کپا اشتباه بزرگی مرتکب شد و باید بهایش را می پرداخت. فکر می کنم حالا دیگر باید این مسئله را تمام شده در نظر بگیریم و او از فردا در کنار تیم خواهد بود. نمی دانم در بازی آینده از ابتدا به زمین خواهد رفت یا نه اما در یکی از دو بازی آینده، در ترکیب ثابت ما خواهد بود. کپا قطعا در ادامه فصل دروازه بان اول چلسی باقی می ماند.

وقتی شما جوان هستید ممکن است مرتکب اشتباهاتی شوید اما آنچه اهمیت دارد، درسی است که از هر اشتباه می گیرید. برای من بهترین اتفاق، تمام شدن این موضوع است. نتیجه گرفتن ما در بازی امشب ربطی به نیمکت نشینی کپا نداشت؛ از نظر عملکرد همچون بازی با سیتی ظاهر شدیم و فقط نتیجه نهایی متفاوت شد. عملکرد بسیار خوبی در دو بازی اخیر داشتیم و امیدواریم این دو بازی به نقطه عطف چلسی در این فصل تبدیل شود. حالا مهم ترین چیز برای ما رسیدن به ثبات است؛ فاکتوری که به خوبی می دانید رسیدن به آن در این لیگ چقدر سخت است.

ثبات داشتن در نتیجه گیری آسان نیست ولی حالا به امتیازات نیاز مبرم داریم. به سه امتیاز این دیدار نیاز داشتیم و حالا می توانیم با تاتنهام به رقابت بپردازیم. اختلاف هنوز 7 امتیاز است که زیاد به نظر می رسد اما ما یک بازی بیشتر داریم.

آینده ام در چلسی؟ با باشگاه طی روزهای اخیر 2-3 بار صحبت کردم. مشکلی وجود ندارد یا حداقل مشکلات به بزرگی چیزی که شما می نویسید، نیست. در این شغل، مربیان هر هفته تحت فشار هستند و این موضوع تازه ای نیست. این مشکل بزرگی برای من محسوب نمی شود. 

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *