رسمی؛ باشگاه چلسی، کپا آریزابالاگا را جریمه کرد؛ دستمزد یک هفته او به امور خیریه اختصاص یافت – هواشناسی رشت

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- پس از اتفاقات فینال لیگ کاپ مقابل منچسترسیتی، انتظار می رفت باشگاه چلسی برخورد شدیدی با کپا آریزابالاگا داشته باشد اما سرانجام دقایقی قبل مشخص شد محرومیتی برای او در نظر گرفته نشده و فقط به اندازه دستمزد یک هفته اش جریمه شده است.

در بیانیه باشگاه چلسی آمده است که امشب مسئولان این باشگاه همراه با کپا و ساری با یکدیگر به گفتگو پرداختند و در نهایت تصمیم بر این شد که محرومیتی در کار نباشد و دستمزد یک هفته این بازیکن به عنوان جریمه به امور خیریه باشگاه اختصاص یابد. به نقل از وبسایت رسمی چلسی، کپا در این مورد گفت:

بسیار خوشحال هستم که با چلسی در اولین فینال لیگ کاپ خود حاضر شدم و به عملکرد بسیار خوب تیم در این بازی بسیار افتخار می کنم. در مورد اتفاقات این بازی خیلی فکر کردم؛ اگرچه یک سو تفاهم بزرگ پیش آمد اما من هم اشتباه کردم چون به درستی شرایط را مدیریت نکردم. در برخورد با آن وضعیت، اشتباه بزرگی از من سر زد. حالا می خواهم از فرصت استفاده کنم و از مربی، کابایرو، هم تیمی ها و مجموعه باشگاه عذرخواهی نمایم. این کار را قبلا هم انجام دادم و حالا می خواهم از هواداران چلسی هم عذرخواهی کنم. من از این اتفاقات، درس بزرگی گرفتم و حالا کاملا در اختیار باشگاه هستم و هرگونه تنبیه انضباطی از سوی باشگاه را مناسب می دانم و می پذیرم.

مائوریتزیو ساری نیز گفت:

من و کپا در مورد این قضیه صحبت کردیم. مکالمه خوبی بود. دیروز یک سو تفاهم بزرگ پیش آمد و البته که کپا می پذیرد در نحوه واکنش نشان دادن به آن شرایط، اشتباه بزرگی مرتکب شده است. او از من، هم تیمی هایش و باشگاه عذرخواهی کرد. حالا به باشگاه مربوط می شود که مطابق با قوانین داخلی اش، اگر لازم می داند با او برخورد انضباطی داشته باشد اما از نظر من این قضیه تمام شده است. کل تیم باید این موضوع را پشت سر بگذارد و حالا لازم است روی بازی بعدی تمرکز کنیم.

در نهایت باشگاه چلسی پس از انتشار صحبت های کپا و ساری تایید کرد دستمزد یک هفته این دروازه بان به عنوان جریمه به امور خیریه اختصاص می یابد.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *