رانیری: فکر نمی‌کنم رم فصل آینده هم بتواند بر سر کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رقابت کند؛ ده روسی را برای بازی پایانی آماده نگه داشتم – هواشناسی کاسپین گیلان

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- پس از تساوی 0-0 مقابل ساسولو، شانس رم برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا به پایین ترین حد ممکن رسید. رم که فصل گذشته در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان اروپا بود، با یک خودزنی تاریخی دوباره به نقطه صفر رسیده است. رانیری نیز تایید کرد جالوروسی چند فصلی از لیگ قهرمانان اروپا دور خواهد بود تا دوباره برای حضور در این رقابت ها آماده شود.

به نقل از رمانیوز، کلودیو رانیری پس از این دیدار در مصاحبه با DAZN و اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

تا انتها جنگیدیم و این نتیجه مایه تاسف است. واقعا نمی توانستم از بازیکنانم بیش از این بخواهم چون در نیمه دوم عالی بازی کردیم. همچون همیشه، مهم ترین حسرت عدم کسب سه امتیاز است. رم تیم بسیار خوبی است اما در برخی فصول، اتفاقات باب میل شما رقم نمی خورد و این فصل برای رم همینطور بود.

در این بازی چند فرصت مسلم گلزنی هدر دادیم و دو بار توپ به تیرک خورد. بچه ها هر کاری از دستشان برمی آمد، انجام دادند. دیدار سختی برای هر دو تیم بود چون ساسولو در انجام بازی تک ضرب بسیار خوب است. مجبور شدیم در طول بازی انرژی خود را ذخیره کنیم و دیدید که فقط در دقایق پایانی آنها را از جلو پرس کردیم چون ضروری بود که انرژی خود را در طول 90 دقیقه تقسیم کنیم.

تعویض های ما مقابل یوونتوس جواب داد اما امشب تاثیر مطلوبی روی بازی نگذاشت. در این دیدارها و در این مقطع از فصل باید با دقت بیشتری بازی کرد و البته کمی خوش شانس بود. در بازی های قبل، در اولین فرصت به گل می رسیدیم اما این بار توپ نمی خواست وارد دروازه حریف شود. در هفته آخر برای قطعی کردن سهمیه لیگ اروپا به میدان می رویم؛ لیگ اروپا هم تورنمنت خوبی است.

فصل آینده؟ رم همیشه پایه و اساس قدرتمندی داشته است و این تیم بر همین مبنا به کارش ادامه می دهد. همه چیز به عملکرد رم در فصل نقل و انتقالات بستگی دارد. واقعا نمی دانم باشگاه چه برنامه ای در پیش دارد. رم هر سال به لیگ قهرمانان اروپا می رسید و چند فروش مهم داشت؛ حالا رم در لیگ قهرمانان اروپا نخواهد بود بنابراین می توان تصور کرد که در تابستان چه چیزی در پیش است. اینکه چند بازیکن قربانی شوند دور از ذهن نیست. البته این یک حدس و گمان است و از برنامه باشگاه خبر ندارم.

فکر نمی کنم رم حتی سال آینده هم بتواند برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا رقابت کند. باید به بسیاری از مسائل توسط باشگاه و سرمربی جدید رسیدگی شود. سرمربی آینده، تیم را باید بر اساس این جوان ها شکل بدهد. با حضوری مداوم در لیگ اروپا، رم می تواند دوباره لیگ قهرمانان اروپا را هدف بگیرد.

بازی ندادن به دنیله ده روسی؟ بابت همه فداکاری هایش برای رم، یکشنبه هفته آینده یک جشن برای او خواهیم داشت. برخی بازیکنان هستند که باید با آنها نسبت به بقیه رفتار ویژه ای داشت. فلسفه باشگاه مشخص است؛ وقتی همه مدیران تصمیمی اتخاذ می کنند، دیگر نباید در مورد چیزی شک و تردید داشت. شاید اگر من جای آنها بودم، به نحو دیگری با قضیه برخورد می کردم به خصوص اینکه ده روسی بازیکن متفاوتی نسبت به بقیه است.

امشب اصلا حتی یک لحظه هم به بازی دادن ده روسی فکر نکردم چون می خواستم او را برای بازی یکشنبه آینده مقابل پارما آماده نگه دارم. همه هواداران را به جشن هفته پایانی دعوت می کنم.

روبرتو دی زربی، سرمربی ساسولو نیز در مصاحبه با DAZN در مورد خداحافظی ده روسی از رم گفت:

ما هم یک ده روسی در ترکیب خود داریم؛ فرانچسکو مانیانلی (او از سال 2005 در ساسولو حضور دارد.) به ده روسی گفتم بابت این وضعیت واقعا متاسفم چون ما تصمیم نهایی در مورد آینده را به خودِ مانیانلی واگذار کرده ایم. برخی بازیکنان به وضوح با بقیه فرق دارند؛ این بازیکنان نماد باشگاه هستند و باید به آنها احترام گذاشت.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *