رئال بتیس به جذب لائوتارو مارتینز علاقه مند است – هواشناسی گیلان

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – رئال بتیس برای تقویت خط حمله‌اش به لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی اینتر علاقه مند است.

به گزارش as، بتیسی‌ها برای حضوری قدرتمندانه‌تر در نیم فصل دوم لالیگا و مراحل حذفی لیگ اروپا قصد تقویت خط حمله‌شان را دارند. کیکه ستین تاکنون بارها از فرصت طلب نبودن مهاجمانش گلایه و تمایلش برای داشتن مهاجمی که بتواند در یک نیم فصل 15 گل به ثمر رساند را ابراز کرده است. تیک اسپورت آرژانتین اخیرا مدعی شده اندلسی‌ها وضعیت لائوتارو مارتینز را دنبال می‌کنند.

مهاجم جوان و آرژانتینی اینتر که در تابستان به جمع نراتزوری پیوست، آن نقشی که دوست داشت را در خط حمله تیم اسپالتی ندارد و همین هم شاید باعث شود به دنبال خروجی هر چند مقطعی و موقت از اینتر باشد. البته او به جز بتیس از چند تیم دیگر هم پیشنهاد دارد و اینتر هم تا این لحظه هیچ برنامه‌ای برای فروش مهاجم جوانش ندارد. بتیس به یک انتقال قرضی تا پایان فصل هم راضی است حتی بدون بند خرید.

لورنزو سرا فرر، مدیر ورزشی بتیس همین حالا هم تماس‌های ابتدایی را با این بازیکن برقرار کرده اما سبز و سفیدها موانع بزرگی برای جذب لائوتارو بر سر راه دارند. بحث فقط راضی کردن مارتینز و اینتر نیست که بتیس باید ابتدا یکی از مهاجمانش را به فروش برساند و یک جای خالی برای سهمیه بازیکنان خارجی هم فراهم کند. در حال حاضر سرخیو لئون شانس زیادی برای جدایی از بتیس دارد اما خالی کردن یک سهمیه کار دشواری است. به همین خاطر بتیس گزینه‌های دیگری چون لوکاس پرز را هم روی میز دارد.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *