تنیس میامی؛ روبرتو بائوتیستا اگوت باز هم مرد شماره یک جهان را حیرت زده کرد! – هواشناسی گیلان

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- در جریان دیدار های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات تنیس مسترز میامی نواک جوکوویچ صرب شانس نخست قهرمانی در مهم ترین دیدار موفق به کسب پیروزی نشد.

جوکوویچ در این مرحله مقابل اگوت قرار گرفت که در فینال تورنمنت قطر نیز مقابل او موفق به کسب پیروزی نشده بود. در این دیدار نوله آغازی قدرتمند داشت و موفق شد با استفاده از اشتباهات اگوت ست اول را با نتیجه 6-1 به سود خودش به پایان ببرد. با آغاز ست دوم باز هم نواک موفق به بریک کردن اگوت شد اما بلافاصله اگوت بریک را پس گرفت تا بازی برابر شود. بازیکن اسپانیایی مقاومت فوق العاده ای از خود نشان داد و موفق شد پس از وقفه ای که به دلیل بارش باران در بازی ایجاد شد با نتیجه 5-7 در ست دوم به پیروزی برسد. در ست سوم و پایانی نیز باز هم روبرتو بائوتیستا با عملکردی کم اشتباه موفق شد پیش بیوفتد. نواک باز هم توانست بازی را مساوی کند اما اگوت با استفاده از بریک پوینت در گیم ششم باز هم پیش افتاد و با ادامه عملکرد خوبش ست سوم را هم با نتیجه 3-6 به سود خودش به پایان برد تا این کامبک شگفت انگیز را مقابل مرد شماره یک جهان ثبت کند.

در دیگر دیدار های این مرحله، الیاسیم 18 ساله در مقابل باسیلاشویلی به پیروزی رسید. جان ایزنر مدافع عنوان قهرمانی در دو تای بریک متوالی کایل ادموند را از پیش روی برداشت. بورنا چوریچ کروات در یک دیدار پرحاشیه موفق به ثبت کامبک در مقابل نیک کیریوس شد و کوین اندرسون و فرانسیس تیافو به ترتیب مقابل جوردن تامپسون و دیوید گوفین به پیروزی دست یافتند. اخرین دیدار این مرحله نیز به دلیل بارش باران با تاخیر امشب میان راجر فدرر و دنیل مدودف برگزار خواهد شد.

در بخش زنان نیز در دو بازی برگزار شده نخست کونتاویت در مقابل هسیه کیو وی از تایوان موفق به ثبت یک کامبک فوق العاده شد و با نتیجه 2-1 به پیروزی رسید. در دومین دیدار نیز بارتی استرالیایی با نتیجه ۲-۱ پترا کویتووا را از پیش روی برداشت و به نیمه نهایی رسید.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *