با تایید منابع مختلف، جانلوکا پتراکی مدیر ورزشی جدید آ اس رم خواهد بود – هواشناسی گیلان

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- پس از ناکامی مطلق مونچی در آ اس رم، این مدیر اسپانیایی پیش از موعد پایتخت ایتالیا را ترک کرد. ریکی ماسارا طی دو ماه اخیر و تا پایان فصل مدیر ورزشی موقت رم است و ظاهرا به زودی از مدیر ورزشی آینده جالوروسی رونمایی می شود. گفته می شود جانلوکا پتراکی، مدیر ورزشی فعلی تورینو را باید رمی دانست.

با تایید منابع مختلف شهر رم و تورین از جمله لا ریپابلیکا و لا استامپا؛ با وجود اینکه اوربانو کایرو مخالف جدایی پتراکی از تورینو بود، سرانجام مسئولان جالوروسی و خود پتراکی نظر مثبت رئیس تورینو را جلب کرده اند. پتراکی تا پایان فصل در تورین خواهد ماند و پیش از 1 جولای به کادر مدیریتی رم اضافه می شود تا کارش در فصل نقل و انتقالات تابستان را آغاز کند. در اصل او همین حالا نیز با هماهنگی سایر اعضای کادر مدیریتی رم در حال بررسی گزینه های احتمالی برای تقویت ترکیب تیم است و فقط امضای قرارداد برای رسمی شدن حضور پتراکی در جمع گرگ ها باقی مانده است.

پتراکی یکی از مدیران موفق سال های اخیر فوتبال ایتالیا محسوب می شود که اوج کار او در این فصل در تورینو نمایان شده است. تورینو در فاصله سه هفته تا پایان سری آ برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در کورس رقابت با سایر تیم هاست. مدیر ورزشی در رم از جایگاه بالایی برخوردار است و در نبود پالوتا تقریبا همه کاره تیم به حساب می آید. گفته می شد حضور پتراکی در رم به معنی آمدن آنتونیو کونته است چراکه این دو از دوستان قدیمی یکدیگر هستند اما اکنون مشخص شده که حضور کونته در رم منتفی است. مدیر ورزشی جدید جالوروسی، روزهای شلوغی در پیش دارد چراکه پس از انتخاب سرمربی فصل آینده باید به قرارداد چند بازیکن رسیدگی کرده و بلافاصله خود را برای فصل نقل و انتقالات آماده کند. با ورود پتراکی باید منتظر ماند و دید که نقش ریکی ماسارا و به خصوص فرانچسکو توتی در کادر مدیریتی رم چه خواهد بود.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *