اومتیتی باز هم پیشنهاد انجام عمل جراحی را رد کرد؛ یک پروسه ریکاوری فرسایشی دیگر در راه است! – هوا شناسی شمال کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – ساموئل اومتیتی، مدافع فرانسوی و ارزشمند بارسلونا به هیچ قیمتی حاضر به انجام عمل جراحی نیست.

اومتیتی از چندین ماه پیش تاکنون در زانویش احساس درد می‌کند. نوعی مصدومیت مزمن که هر بار با آوردن فشار روی آن، دردش برمی‌گردد و شدت می‌گیرد. اومتیتی به هر زحمتی که بود، جام جهانی را با همین مصدومیت سپری کرد. برخی رسانه‌ها حتی مدعی شدند اومتیتی در روسیه نیز بسیاری از جلسات تمرینی را به همین خاطر از دست می‌داد و پس از هر بازی استراحت مطلق برایش تجویز می‌شد! با این حال با حضور در سالن بدنسازی و انجام ریکاوری، اومتیتی هر بار خودش را به موقع به بازی‌ها می‌رساند. او امیدوار بود با استراحتی یک ماهه پس از جام جهانی، مصدومیتش برای همیشه برطرف شود اما پس از چند بازی دوباره روز از نو و روزی از نو. از بازی با لگانس بود که اومتیتی دیگر نتوانست ادامه بدهد و قریب به دو ماه از میادین دور بود تا یک پروسه ریکاوری فرسایشی را دنبال کند. در پایان این پروسه او پس از انجام اولین بازی، دوباره احساس درد کرد. وضعیتی کابوس‌وار. 

به گزارش موندو دپورتیوو، امروز چندین جلسه میان اومتیتی و کادر پزشکی و فنی بارسا برگزار شد. پیشنهاد باشگاه انجام عمل جراحی است تا اومتیتی یک بار برای همیشه این معضل را حل کند اما خود او قبول نمی‌کند. بنابراین تصمیم بر این شد که اومتیتی جراحی نشود و دوباره پروسه ریکاوری‌اش که باعث شد در بازی با اتلتی مصدوم شود را از سر بگیرد. این بار باید دید اومتیتی چطور این پروسه را پشت سر می‌گذارد چون ظاهرا دیگر نمی‌خواهد با بدنساز فرانسوی که در این مدت با او کار می‌کرد، کار کند. 

دلیل اصلی مخالفت اومتیتی این است که در صورت جراحی، او تقریبا ادامه فصل را از دست می‌دهد و بعید بتوان تصور کرد بتواند در هفته‌های پایانی نیز در اوج آمادگی باشد. با این حساب باید دید دومین پروسه فرسایشی ریکاوری او چطور پیش خواهد رفت. او بازی با آیندهوون را از دست داد؛ بازی با ویارئال را هم از دست می‌دهد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد چند هفته دیگر هم غایب خواهد بود.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *