امری: ترجیح می دهم با چلسی در شهری نزدیک انگلیس بازی کنیم؛ خوشحالم اوبامیانگ برنده کفش طلا شد – هوا شناسی شمال کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – آرسنال در آخرین بازی فصل، 3-1 برنلی را شکست داد. آنها نتوانستند سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را کسب کنند اما با قهرمانی در لیگ اروپا می توانند به لیگ قهرمانان صعود کنند.

به گزارش وب سایت رسمی آرسنال، اونای امری بعد از پیروزی آرسنال اظهار داشت:

بله در پایان 70 امتیازی شدیم. نتوانستیم در جمع چهار تیم برتر قرار گیریم ولی در حال پیشرفت هستیم و سعی می کنیم استمرار بیشتری داشته باشیم. نمی توانیم 100درصد راضی و خوشحال باشیم ولی هم در بازی امروز هم در تمام فصل، بازیکنان ما خیلی خوب کار کردند تا پیشرفت کنیم و به جمع تاپ فور بپیوندیم. در نهایت، فاصله زیادی با منچسترسیتی و لیورپول داشتیم و نزدیک به چلسی و تاتنهام بودیم. خوشحالم که اوبامیانگ برنده کفش طلا شد. همه بازیکنان سعی می کنند که برای تیم کار کنند و به هم تیمی هایشان کمک کنند. اوبامیانگ و لاکازت و ان کتیا مهاجمان ما هستند و این ظرفیت را دارند که در کنار ما پیشرفت کنند. از آنها راضی هستیم.

در مورد احتمال حضور مخیتاریان در فینال لیگ اروپا:

این یک مساله سیاسی است (به خاطر ملیت ارمنستانی و برگزاری بازی در باکو) و من دقیقا نمی دانم راه حل آن چیست. ما می خواهیم او را در تیم داشته باشیم. او امروز هم خیلی خوب کار کرد و هرکاری لازم است انجام می دهیم تا در آن بازی هم حضور داشته باشد.

در مورد فینال لیگ اروپا:

نمی دانم این تصمیمات چطور اتخاذ می شوند. یک بار در بازی سوپرکاپ با بارسلونا بازی داشتیم و این دیدار در گرجستان برگزار شد. در آن دیدار هم تجربه مشابهی داشتیم. دو تیم از اسپانیا به گرجستان سفر کردند و با هم بازی کردند. این برای طرفداران مشکل است. من ترجیح می دهم جایی نزدیک انگلیس بازی کنیم. چون ما دو تیم انگلیسی هستیم و می توانیم طرفداران زیادی را به این بازی جذب کنیم. سه سال پیش من مربی سویا بودم و در فینال لیگ اروپا به مصاف لیورپول رفتیم. بازی در سوئیس برگزار شد و استادیوم پر از طرفداران دو تیم بود. جو فوق العاده ای بود. در این بازی ما و چلسی هرکدام با 6هزار طرفدار سفر خواهیم کرد. ولی ظرفیت ورزشگاه 70هزار نفری است. احتمالا استادیوم پر می شود ولی نه با طرفداران دو تیم.

در مورد فاصله زیاد تا روز برگزاری بازی فینال:

ما درست مثل زمانی تمرین خواهیم کرد که بازی های لیگ به خاطر برگزاری بازی های ملی تعطیل می شود. دو روز استراحت می کنیم و در هفته اول به فینال فکر نمی کنیم. سه روز در لندن تمرین می کنیم و بعد از یک تعطیلی، از روز سه شنبه دوباره تمرین را شروع می کنیم. در این تمرین، تمام تمرکز ما روی بازی فینال خواهد بود. سه یا چهار روز قبل از فینال به باکو می رویم.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *