اسماعیل حسن زاده: برخی از سایت‌ها یک موضوع کهنه را برای تخریب فضا مطرح کرده‌اند؛ امیدوارم دربی بدون حاشیه باشد – هواشناسی کاسپین گیلان

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری- اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی درباره حواشی ایجاد شده در مورد صحبت‌هایش درباره وریا غفوری اظهار داشت متاسفانه مشاهده کردیم برخی از سایتهای هواداری در فضای مجازی مجددا یک موضوع کهنه و قدیمی را به عنوان حربه ای برای تخریب فضای موجود در آستانه مسابقه دربی انتخاب کردند.

اسماعیل حسن زاده، رئیس کمیته انضباطی گفت:

در شرایطی که از هفته پیش همگان تلاش می کنیم تا دربی تهران برگزار شود متاسفانه مشاهده کردیم برخی از سایتهای هواداری در فضای مجازی مجددا یک موضوع کهنه و قدیمی را به عنوان حربه ای برای تخریب فضای موجود در آستانه مسابقه دربی انتخاب کردند و موضوع این است که از صحبتهای بنده در سال گذشته در یکی از شبکه های رادیویی برداشت غلطی شده بود که اینجانب در سایت فدراسیون فوتبال و شبکه های صدا و سیما روشنگری کردم و سوء تفاهمی که ایجاد شده بود رفع شد.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، وی ادامه داد:

بعد از آن هیچ مطلب متفاوت دیگری در خصوص آن موضوع از سوی اینجانب در هیچ شبکه ای مطرح نشد و نام تیم و یا بازیکنی در صحبت های بنده وجود نداشت. از اینکه در آستانه دربی تهران برخی افراد با نیت خاص صحبت های ضبط شده قبلی را دست به دست می کنند، متاسفم و امیدوارم مسئولین و بازیکنان هر دو باشگاه بدون توجه به این حواشی که به دور از حسن نیت است در مسابقه بزرگ تهران حاضر شوند و قطعا مسببین رواج این موضوع کهنه و قدیمی هدفی جز ضربه زدن به فوتبال ندارند. امیدوارم مسابقه بزرگ پایتخت بدون توجه به حاشیه ها انجام شود.

 

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *