ادن هازارد: روش فوتبال ساری کاملا با مورینیو و کونته متفاوت است؛ منچسترسیتی قهرمان فصل جاری لیگ برتر خواهد شد – هوا شناسی کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری– ادن هازارد، ستاره باشگاه چلسی به تمجید از مائوریتزیو ساری پرداخت و معتقد است که او و مربی ایتالیایی ایده های مشابهی در خصوص فوتبال دارند.

به نقل از بی بی سی، هازارد در این مورد گفت:

آسان است که ما از یکدیگر درک متقابلی داشته باشیم. از لحاظ آماری، فصل جاری بهترین فصل من بوده است و می خواهم این را بگویم که دلیلش این است که من و ساری به یک شکل در مورد فوتبال فکر می کنیم. شاید گاهی اوقات شکست بخوریم ولی روشی که او می خواهد تیمش بازی کند، همان روشی است که من می خواهم چلسی ارائه کند. در کل فکر می کنم مائوریتزیو مربی فوق العاده ای است. پس از جدایی کونته، شرایط از هر نظر سخت شده بود. ساری به چلسی آمد و از همان ابتدا ایده های خود را در تیم به اجرا گذاشت و به نظرم تاکنون نیز ما به عنوان یک تیم خوب کار کرده ایم. البته فوتبالی که او می خواهد ارائه کنیم اصلا آسان نیست ولی اکنون ما داریم آن را درک می کنیم. ما خیلی سخت در تمرینات و مسابقات کار می کنیم زیرا ساری کاملا با کونته و مورینیو متفاوت است. تغییر دادن همه چیزها آسان نیست ولی فکر می کنم طی 2 الی 3 هفته اخیر نشان داده ایم که به خوبی خود را با تفکرات مربی وفق داده ایم و اکنون همه می خواهیم فصل را به بهترین شکل به پایان برسانیم.

وی در خصوص وضعیتش برای آینده افزود:

نمی خواهم در این خصوص صحبت کنم. اکنون روی بازی های باقی مانده تمرکز کرده ام و پس از آن خواهیم دید چه رخ خواهد داد.

ستاره بلژیکی در مورد اینکه آیا تیمش فصل را در جمع تاپ فور به اتمام می رساند یا خیر، اضافه کرد:

ما باید به این امر دست یابیم. تنها راه کسب سهیمه لیگ قهرمانان اروپا حضور در جمع چهار تیم برتر یا قهرمانی در لیگ اروپا است. فقط من در این خصوص اصرار ندارم. باشگاه باید در لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشد. ما در فصل جاری نیز در این مسابقات حضور نداشتیم و می دانم که مدیران، بازیکنان، کادر فنی و هواداران می خواهند هر سال در این مسابقات حضور داشته باشیم. ما هر ساله باید با تفکر راجع به قهرمانی فصل را شروع کنیم. البته در حال حاضر این کار سخت است زیرا ل یورپول و منچسترسیتی بسیار خوب کار کرده اند ولی ما چلسی هستیم و در 10 سال گذشته جام های زیادی کسب کرده ایم.

 چلسی در لیگ برتر باید در آنفیلد به مصاف لیورپول برود. هازارد در این خصوص تصریح کرد:

می خواهیم فصل را در جمع چهار تیم برتر لیگ به اتمام برسانیم. توجهی نداریم که کدام تیم بین منچسترسیتی و لیورپول قهرمان خواهد شد؛ ما فقط می خواهیم به آنفیلد رفته و پیروز شویم. قهرمان؟ می خواهم بگویم منچسترسیتی قهرمان خواهد شد زیرا ما هنوز با لیورپول بازی داریم و می خواهیم آنها را شکست دهیم. به همین دلیل می گویم منچسترسیتی قهرمان خواهد شد.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *