آندره سیلوا: چون سویا زیاد قوی نیست، در پلی استیشن بارسلونا یا منچسترسیتی را انتخاب می‌کنم – هوا شناسی کاسپین

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – آندره سیلوا، مهاجم پرتغالی میلان که به طور قرضی در سویا بازی می‌کند، هیچ یک از این دو تیم را در پلی استیشن انتخاب نمی‌کند.

سیلوای 23 ساله پس از درخشش در پورتو، تابستان سال گذشته راهی میلان شد اما نتوانست به درخشش‌هایش ادامه بدهد و البته گتوزو هم اعتقاد چندانی به او نداشت. نهایتا او در تابستان امسال به طور قرضی و با بند خرید دائم، به سویا پیوست. سیلوا در جمع اندلسی‌ها عملکرد بسیار خوبی داشته و به گفته خواکین کاپاروش، این تیم قصد دارد بند خرید سیلوا را فعال کند.

به گزارش موندو دپورتیوو، سیلوا در مصاحبه با روزنامه پرتغالی اوجو درباره پلی استیشن بازی کردنش می‌گوید:

عاشق پلی استیشن بازی کردن هستم ولی برای برنده شدن نمی‌توانم سویا را بردارم و به همین خاطر بارسلونا یا منچسترسیتی را انتخاب می‌کنم. پسر عموهایم همیشه تیم‌های بسیار قدرتمندی را برمی‌دارند و چون سویا تیم چندان قدرتمندی در پلی استیشن نیست و من هم دوست ندارم شکست بخورم، این کار را می‌کنم. 

سیلوا در این مصاحبه بار دیگر از صحبت درباره آینده‌اش طفره رفت و صرفا به گفتن اینکه در سویا خوشحال است و به آینده فکر نمی‌کند، بسنده کرد. گفتنی است سویا برای خرید دائمی این مهاجم پرتغالی باید 39 میلیون یورو به میلان بپردازد. گفتنی است اخیرا شایعاتی مبنی بر علاقه بارسلونا به جذب این بازیکن هم به گوش رسید.

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *