آبیدال: خرید جیسون موریو هیچ تغییری در برنامه‌های بارسلونا برای لاماسیا ایجاد نخواهد کرد – هواشناسی رشت

هوا شناسی گیلان و رشت و مازندان و اخبار هواشناسی

طرفداری – اریک آبیدال، مدیرفنی بارسلونا به جیسون موریو، مدافع کلمبیایی جدید این باشگاه خوشامد گفت.

بارسا به دنبال وضعیت بحرانی خط دفاعش با مصدومیت‌های اومتیتی و فرمائلن، تصمیم به خرید یک مدافع در نقل و انتقالات زمستانی گرفت و پس از بررسی چندین گزینه، با ترجیح والورده، جیسون موریو که در والنسیا خیلی مورد استفاده قرار نمی‌گرفت را جذب کرد. موریو به طور قرضی و تا پایان فصل به بارسلونا آمده که البته این باشگاه در پایان فصل می‌تواند قرارداد او را دائمی کند.

به گزارش موندو دپورتیوو، اریک آبیدال در مراسم معارفه موریو گفت:

خوش آمدی جیسون. جیسون مدافع میانی راست پایی است که می‌تواند در کناره‌ها هم بازی کند. او مدافعی ملی‌پوش، کلمبیایی، سریع و تنومند است که به سختی تلاش می‌کند و شخصیت بالایی دارد. او در بازی‌های هوایی هم تخصص دارد و چنین بازیکنی با نیازهای ما سنخیت دارد و در ادامه فصل بازیکن مهمی برای تیم خواهد بود. برای جیسون و باشگاه بهترین‌ها را آرزو داریم.

به لحاظ برنامه ریزی نقل و انتقالاتی، هیچ چیزی عوض نشده است. مهم ترین چیز این است که مربی گزینه‌های زیادی برای انتخاب کردن در اختیار داشته باشد و رقابت درون تیمی بالایی وجود داشته باشد تا تیم جام ببرد. همه از وضعیت خط دفاعی تیم آگاهیم و می‌خواهیم بازیکنان مدام با یکدیگر رقابت کنند. از نظر ما خرید موریو هیچ چیزی را در رابطه با برنامه‌هایمان برای لاماسیا عوض نمی‌کند. بازیکنانی تاکنون از آکادمی به تیم اول رسیده‌اند و در ادامه هم خواهند آمد. درست همان چیزی که مربی گفت.

امروز وقت مناسبی برای حرف زدن از دیگر بازیکنان نیست. از خرید موریو بسیار خوشحالیم و حواسمان به بازار و نیازهایمان خواهد بود. نمی‌دانم در برزیل درباره رودریگو کایو چه حرف‌هایی زده شد. در لیستی که ما داشتیم، شاید نام کایو هم وجود داشته بود ولی شما باید تصمیم بگیرید. زمانی که من بازیکن بودم هم می‌توانستم به دیگر تیم‌ها بروم ولی به بارسلونا آمدم. انتخاب ما جیسون بود و باید به او تبریک گفت. جیسون از این لحظه بازیکن بارسلونا است و هیچ مشکلی هم بابت بازی کردن مقابل والنسیا ندارد. 

تبلیغات در تلگرام و پرداخت قبض و عکس پروفایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *